SON DAKİKA

AÇIKLAMAYA GEL VATANDAŞ!

Ana Sayfa, Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

FIRAT: YENİ PAKET İSTİYORUZ

Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

BÜYÜLÜ YOLCULUĞUN KAZANANLARI

Ana Sayfa, Kültür & Sanat, SON DAKİKA

POTE’DE MUTLU SON

SON DAKİKA, Spor

TAŞÇI: NEREDE KALMIŞTIK

Bu haber 01 Nisan 2019 - 11:12 'de eklendi...

BBP Oltu Belediye Başkan adayı Necmettin Taşçı, biz kez daha belediye başkanlığına seçildi.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre Büyük Birlik Partisi Adayı Necmettin Taşçı Oltu Belediye Başkanı oldu.
1999-2004 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkanlığı görevi yapan Taşçı, bu seçimde Cumhur İttifakı’nın adayına karşı büyük bir başarı göstererek ipi göğüsledi.

Seçime bir gün kala binlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleştirdiği mitinginde, seçim sonucunun sinyalini veren Taşçı cephesinde sonuçlar memnuniyetle karşılanırken, kutlamalar da erken başladı. Vatandaşlar, sandıklar açılmaya başladıktan kısa bir süre sonra, sandık müşahitleri aracılığıyla alınan bilgiler doğrultusunda BBP karargâhı önüne akın etti. Yoğun kalabalık, parti görevlilerinin eline ulaşan sonuçlara göre kutlamalara erken başladı. Kale Meydanı’nda toplanan vatandaşlar davul zurna eşliğinde halay çekip seçim galibiyetini kutladı.

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE KESİN OLMAYAN GÖRE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ADAYI NECMETTİN TAŞÇI OLTU BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ.

Bu arada zafer coşkusunu Oltulularla paylaşan Başkan Necmettin Taşçı, “Yapmış olduğumuz bayrak yarışında sizlerin yardımıyla BBP Belediye Başkan adayı olarak bu mutluluğu hep beraber paylaştığımız için çok mutluyum. Hepinizi tekrar selamlıyorum. Onlar da bizim kardeşlerimiz, hemşehrilerimiz, yoldaşlarımız. Bu bayrak yarışında biz birinci geldik, onları da tebrik ediyorum. Sizden arzum, bu akşam sükûnet içerisinde herkes evine gitsin. Yarın akşam aynı yerde kutlama programı yapacağız” dedi. Öte yandan Belediye Meclisi üyesi sayısında da Cumhur İttifakına karşı 9’a 6 üstünlük sağlayan Büyük Birlik Partisi tarihinde ilk kez Oltu’da tarihi bir zafere imza atmış oldu. İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.