SON DAKİKA

AÇIKLAMAYA GEL VATANDAŞ!

Ana Sayfa, Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

FIRAT: YENİ PAKET İSTİYORUZ

Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

BÜYÜLÜ YOLCULUĞUN KAZANANLARI

Ana Sayfa, Kültür & Sanat, SON DAKİKA

POTE’DE MUTLU SON

SON DAKİKA, Spor

SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ

Bu haber 23 Haziran 2019 - 13:27 'de eklendi...

Tiyatro sahnesinin yetenekli ve sevilen ismi Taner Köse, arkadaşlarıyla vedalaştı.

Doğu’nun ilk ve tek oda tiyatrosu Medya Sanat Evi (MSE), Genel Sanat Yönetmeni Taner Köse’yi İzmir’e uğurladı. Veda pikniğinde bir araya gelen MSE gönüllüleri, ‘Tata’ lakaplı hocalarına plaket verdi.

MEDYA SANAT EVİ KURUCULARI KENAN ÇİNİCİ (solda) VE YALÇIN BAHADIR (ortada) BAŞARILI OYUNCU TANER KÖSE’Yİ PLAKETLE UĞURLADI.

Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olduktan sonra Devlet Tiyatrosu sahnesinde yer aldığı oyunlarla adından söz ettiren Taner Köse, aradan geçen 22 yılın ardından memleketi İzmir’e geri döndü. Son birkaç yıldır Doğu’nun ilk ve tek oda tiyatrosu Medya Sanat Evi’nin Genel Sanat Yönetmenliğini yürüten ‘Tata’ lakaplı Köse’ye arkadaşları Teke Deresinde düzenledikleri bir piknik organizasyonuyla veda etti.

MSE GÖNÜLLÜLERİ VEDA PİKNİĞİNDE TANER KÖSE’YLE BOL BOL HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ.

MSE kurucuları Yalçın Bahadır ve Kenan Çinici’nin plaket verdiği Taner Köse, “Kelimeler kifayetsiz… Ömrümün yarısından fazlasını geçirdiğim Erzurum’dan inanılmaz duygularla ayrılıyorum. Kadim dostluklar kurduğum, derin sevdalar yaşadığım, hayatımda unutulmaz izler bırakan bu şehir ve içindekiler her zaman kalbimde olacak” dedi. Duygu dolu anların yaşandığı piknikte Tata ve MSE gönüllüleri bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Onur SAĞSÖZ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.