SON DAKİKA

AÇIKLAMAYA GEL VATANDAŞ!

Ana Sayfa, Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

FIRAT: YENİ PAKET İSTİYORUZ

Ekonomi, Gündem, SON DAKİKA

BÜYÜLÜ YOLCULUĞUN KAZANANLARI

Ana Sayfa, Kültür & Sanat, SON DAKİKA

POTE’DE MUTLU SON

SON DAKİKA, Spor

ŞEHİTLERİMİZE BÜYÜK SAYGISIZLIK!

Bu haber 20 Nisan 2019 - 11:57 'de eklendi...

YURDUN ÇEŞİTLİ NOKTALARINDAKİ BİR ÇOK ETKİNLİK ŞEHİT HABERLERİ NEDENİYLE İPTAL EDİLİRKEN, ERZURUM’DA KÜLTÜR VE TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜYÜK BİR SKANDALA İMZA ATTI.

Türkiye, Irak sınırında şehit olan askerleri için yas tutarken, Erzurum’da Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında ‘Cağ Kebap, Müzik ve Folklor Şöleni’ düzenledi. Şehit haberlerine rağmen organizasyonu iptal etmeyerek büyük bir skandala imza atan Kültür ve Turizm İl Müdürü Cemal Almaz’ın istifa etmesi bekleniyor.

ANTALYA İPTAL, ERZURUM DEVAM
Türkiye güne şehit haberleriyle uyandı. Irak sınırında devam eden terör operasyonunda 4 asker şehit olurken, 6 asker de yaralandı. Acı haberin duyulmasıyla birlikte ilk olarak Antalya Konyaaltı Belediyesi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlemeyi planladığı Emre Aydın konserini iptal ettiğini duyurdu. Yurdun çeşitli noktalarındaki bir çok etkinlik şehit haberleri nedeniyle ileri bir tarihe ertelenirken, Erzurum’da Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, ‘Cağ Kebap, Müzik ve Folklor Şöleni’ni iptal etmedi.

DAVULLU ZURNALI ETKİNLİĞE PROTOKOL KATILMADI
Sabah saatlerinde Havuzbaşı Kent Meydanı’nda yapılan etkinliğe protokol üyelerinin katılmaması dikkat çekerken, davul zurna eşliğindeki halk oyunları gösterilerinin ardından vatandaşlara ücretsiz cağ kebabı ikram edildi. Doğu’nun Sesi Erzurum Fasıl Ekibinin de yer aldığı programda şehit haberlerine rağmen organizasyonu iptal etmeyen Kültür ve Turizm İl Müdürü Cemal Almaz televizyon kanallarına röportaj vererek kameralar karşısında boy gösterdi. Şehitlere yapılan bu büyük saygısızlık karşısında Müdür Almaz’ın istifa etmesi beklenirken, skandalla ilgili Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Valiliğin nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

Onur SAĞSÖZ ERZURUM AJANS

Şehit haberlerine rağmen organizasyonu iptal etmeyen Kültür ve Turizm İl Müdürü Cemal Almaz televizyon kanallarına röportaj vererek kameralar karşısında boy gösterdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.